Контакт – Прилеп

Контактирајте нѐ!

Ние сме тука за да Ви помогнеме повторно да ги чуете боите на звукот.

blank

АКУС МЕДИКУС

Бул. Гоце Делчев бр.1 локал 3 (зграда Македонија), 7500 Прилеп

Телефонски број

070 / 311-863

Пишете нѐ

prilep@akusmedikus.mk

Работно време (Прилеп)

Понеделник
08:30 - 16:30
Вторник
08:30 - 16:30
Среда
08:30 - 16:30
Четврток
08:30 - 16:30
Петок
08:30 - 16:30
Сабота
09:00 - 12:00
Недела
Затворено

ЗАКАЖУВАЊЕ НА ТЕРМИН!

Вашиот термин ќе го потврдиме преку телефон или е-пошта.

02/3121-503

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух