Капсули за сушење

Капсули за сушење

100,00 ден

Капсули за сушење. Цената е за 1 капсула.

Овие капсули се идеални за влажни времиња, лето, лица кои се потат и сите оние кои сакаат да се грижат правилно за слушниот апарат. Тие ја вадат влагата собрана во слушните апарати и така спречуваат нивна оштета.

Ставете една капсула во чашката за сушење заедно со слушниот апарат и  оставете така преку ноќ да се суши. Утрото е спремен за употреба.

Грижете се за слушниот апарат!

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух