Спреј за чистење

Спреј за чистење

350,00 ден

Спреј со четкичка за чистење на слуши апарати.

Овој спреј содржи и четкичка за да овозможи темелно хигиенско чистење на слушните апарати во сите делови и жлебови. Редовно чистете го слушниот апарат за да Ве служи долго.

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух