Тампон Quiet

Тампон Quiet

150,00 ден

2 тампони за уво против бука.

Заштита за Вашето уво со меките и удобни тампони Quiet. Наменети за спокојно спиење без будење сред ноќта поради околна бука. Имајте спокоен сон.

Едноставни и лесни за употреба.

SKU: EAR002 Категорија

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух