Чашка за миење

Чашка за миење

Original price was: 300,00 ден.Current price is: 160,00 ден.

Оваа чашка служи за употреба со таблетите за миење и ушната олива.

Наполнете ја со вода и ставете 1 таблета за чистење. Во неа потоа ставете ја ушната олива да отстои преку ноќ. На овој начин одржувајте ја хигиената на увото и на оливата за да им овозможите што подолга истрајност и користење.

Нема на залиха

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух