EarPlanes тампони за авион

EarPlanes тампони за авион

990,00 ден

Категорија Ознака:

ОДМОРЕТЕ СЕ ВО АВИОН И ЗАШТИТЕТЕ СЕ ОД БУКА

Мек материјал, лесни и удобни тампони за уши.

Ги редуцира штетните звуци – 24dB децибели.

Едноставни за чистење и одржување со над 100 користења.

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух