Custom In-Ear Monitors

Custom In-Ear Monitors

2 In-Ear Monitors

Премиум слушалки изработени по мерка за вашите уши. Од 3 до 10 звучници во еден монитор. Изработени со 3D принтање за максимална прецизност.
Што добивате од овие слушалки:

  • совршен звук без дисторзија,
  • заштита од бучава на сцена,
  • мноштво на опции за дизајнирање на слушалките,
  • опција за екстра бас со саморегулирање
  • флексибилен материјал на врвот за максимална удобност при носење.

За кого се наменети? Музичари, продуценти, DJ, аудиофили, бендови, настапувачи во живо и сите останати кои сакаат да уживаат во перфектен звук.

Искусете ги вашите лични монитори и владејте ја сцената!

SKU: EAR005 Категории

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух