PartyPlug заштитни тампони

PartyPlug заштитни тампони

1.200,00 ден

❌ СПРЕЧЕТЕ ТРАЈНО ГУБЕЊЕ НА СЛУХОТ И ПОЈАВА НА ДОСАДНО ЗУЕЊЕ ВО УШИТЕ👂🏻
 
Постои висок ризик од трајно губење на слухот за време на фестивали, ноќни клубови или концерти. Alpine PartyPlug тампоните за уши Ви овозможуваат да уживате во музиката, а истовремено да бидете заштитени од тинитус, тоа досадно зуење во Вашите уши.
 
🔊 Музиката е намалена на безбедна јачина на звук (намалување од 19 dB)
 
🪶 Мек материјал за врвна удобност при носење
 
👀 Едвај се гледаат и може да се носат и над 100 пати ♻️
SKU: EAR008 Категорија

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух