SleepDeep тампони за спиење

SleepDeep тампони за спиење

1.200,00 ден

СПИЈТЕ МИРНО И УДОБНО СЕКОЈА ВЕЧЕР СО НАШИТЕ СПЕЦИЈАЛНИ ТАМПОНИ 💚
SleepDeep се најудобните универзални тампони за уши, направени специјално за спиење. 😴
Созадени се од супер мек и пријатен матријал, кој не предизвикува алергиски реакции и чешање. Поседуваат специјален гел внатре со кој ја намалуваат бучавата до 27 децибели (dB), овозможувајќи беспрекорно мирен сон во текот на ноќта.
Докажано е дека непрекинатото ноќно спиење е асоцирано со поголема енергија наутро, помал стрес и подобрен имун систем.
SKU: EAR007 Категорија

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух