Марамчиња за чистење

Марамчиња за чистење

Original price was: 20,00 ден.Current price is: 15,00 ден.

Марамчиња за чистење на слушни апарати. Цена за 1 марамче.

Користете ги овие марамчиња за хигиенско чистење и негување на Вашите слушни апарати. Со тоа ќе им овозможите подог век на траење и ќе спречите непотребни иритации и инфекции од нечистотиите.

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух