Signia – Таблети за чистење (20 таб.)

Signia – Таблети за чистење (20 таб.)

600,00ден

Кутија со 20 таблети за чистење на ушната олива.

Користете ги таблетите за чистење за секогаш да Ви биде ушната олива хигиенски исчистена. Наполнете ја чашката за чистење со вода и ставете една таблета внатре и потоа ставете ја ушната олива. Вака оставете преку ноќ и наутро имате чиста олива која можете да ја користите.

Грижете се за оливата исто како и за слушниот апарат!

blankБесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух