Тампон Х-фит

Тампон Х-фит

60,00 ден

2 тампони за уво против бука.

Заштита за Вашето уво со меките како сунѓер тампони Х-фит. Превенирајте трајно оштетување на вашиот слух користејќи заштита за Вашите уши.

Едноставни и лесни за употреба.

SKU: EAR001 Категорија

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух