20 таблети за миење – кутија

20 таблети за миење – кутија

Original price was: 400,00 ден.Current price is: 300,00 ден.

Кутија со 20 таблети за миење на ушната олива. 

Користете ги таблетите за миење за секогаш да Ви биде ушната олива хигиенски исчистена. Наполнете ја чашката за чистење со вода и ставете една таблета внатре и потоа ставете ја ушната олива. Вака оставете преку ноќ и наутро имате чиста олива која можете да ја користите.

Грижете се за оливата исто како и за слушниот апарат!

SKU: ACS007 Категорија

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух