SwimSafe тампони за пливање

SwimSafe тампони за пливање

1.200,00 ден

SwimSafe тампони за пливање

За сите пливачи, ентузијасти за пливање, рекреативци и сите оние кои сакаат да уживаат во вода без да ги мачи влегувањето на вода во ушите – ова е брзо и лесно решение за Вас. Имајте максимален фокус и перформанс!

Мислете навреме и спречете непотребни нервози и посети на лекар поради инфекции на увото.

SKU: EAR006 Категорија

Бесплатна достава на сите нарачки над 1.500,00 денари!

Вие исто така би сакале…

02/313-5524

Закажете преглед

пон-пет 08-20 ч.

саб 08-12 ч.

Онлајн

продавница

Бесплатен

онлајн тест за слух